Yhteystiedot

Päiväkodit

Halikolo

044 0543 020
halikolo@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Maria Vuorinen
puh. 045 78752451
maria.vuorinen@sateenkaarikoto.fi

Ketunpesä

040 8475 106
ketunpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Anna Alanen
puh. 045 78757042
anna.alanen@sateenkaarikoto.fi

Lyckobo

0400 556 523
lyckobo@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Pia Pikkarainen
puh. 045 78730702
pia.pikkarainen@sateenkaarikoto.fi

Peikonpesä

040 664 0866
peikonpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Teija Eisanen
puh. 045 787 57073
teija.eisanen@sateenkaarikoto.fi

Pääskynpesä

1. krs 045 787 68515
2. krs 044 981 8662
3. krs 045 787 68514
paaskynpesa@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Kati Palonen
puh. 045 787 68519
kati.palonen@sateenkaarikoto.fi

Tiitiäinen

040 867 9322
tiitiainen@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Sane Mattila
puh. 045 787 57018
sane.mattila@sateenkaarikoto.fi

VillaSukka

040 502 3613
villasukka@sateenkaarikoto.fi
Päiväkodin johtaja, Vappu Hukkila
puh. 045 787 57103
Vappu.hukkila@sateenkaarikoto.fi

 

Lapsiperheiden kotipalvelu

Vastaava ohjaaja, Sari Varin
puh. 045 78752453
sari.varin@sateenkaarikoto.fi

Hallinto

Toiminnanjohtaja
Henna Junttila
puh. 040 7475 106
henna.junttila@sateenkaarikoto.fi

Hankepäällikkö & esimies
Minna Maanpää
puh. 045 7876 9443
minna.maanpaa@sateenkaarikoto.fi

Opetuskodit

Turku, Kotouttavan työn ohjaaja
Jenni Tolonen
puh. 040 543 5347
jenni.tolonen@sateenkaarikoto.fi

Kaarina, Kotouttavan työn ohjaaja
Johanna Heinonen
puh. 040 1446494
johanna.heinonen@sateenkaarikoto.fi

Palveluohjaus

Palvelukordinaattori
Lotta Häkkinen
puh. 044 240 3175
lotta.hakkinen@sateenkaarikoto.fi

Palveluohjaaja
Kira Laaksonen
puh. 044 231 7296
kira.laaksonen@sateenkaarikoto.fi

Yhdistyksen hallitus

Puheenjohtaja Maria Koponen
maria.koponen@sateenkaarikoto.fi

Osakeyhtiön hallitus

Puheenjohtaja Henna Junttila
henna.junttila@sateenkaarikoto.fi